Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніВідпочинок в УкраїніЗапорізькаВідпочинок в ЯкимівціВідпочинок в КирилівціВідпочинок та розваги КІННИЙ ТЕАТР Кирилівська Січ в Кирилівці

Відпочинок та розваги КІННИЙ ТЕАТР Кирилівська Січ в Кирилівці

Першотравнева, 2А, Кирилівка, Запорізька область , 72563,
string(19) "+38 (0612) 13-32-85"
+38 (0612) 13-32-85
string(19) "+38 (067) 619-52-90"
, +38 (067) 619-52-90
kt.zap.kozak@gmail.com
Пропонуємо Вашій увазі театралізоване кінно-спортивне козацьке шоу!

На широкому подвір'ї, своєрідною театральній сцені, розташовані козацькі курені, кузня, гончарня, зброярня, шорня, стайні, просторий плац, на якому проходить театральне дійство, глядацькі трибуни з прекрасним видом на Утлюкський лиман.
Подання проходить на імпровізованій сцені, програма включає елементи вольтижировки, джигитовки - трюки на конях, робота арапником (батогом), танці зі списами, рубку на шаблях, захоплюючі козацькі ігри та розваги. Проводимо старовинний ритуал «Посвячення в козаки» з видачею почесної грамоти на пам'ять.
Виступ Запорізьких козаків супроводжується пострілами з гармат, боєм барабанів, національною музикою. Пещені, породисті коні, яскраві національні костюми, український колорит, середньовічну зброю створюють ілюзію історичної реальності.
Кожен виступ Кінного театру - це справді незабутні моменти Вашого життя!
На території діє кафе-бар, де можна покуштувати куліш - козацьку кашу, вареники, вергуни, узвар та інші традиційні частування української кухні. Розміщення гостей на вулиці під навісами в окремих зонах від одного столу до великої компанії.
Захоплююча шоу в поєднанні з українською кухнею створять унікальну атмосферу свята і викличуть почуття захоплення!
Після виступу можливе катання на конях, а також «Козацькі забави» - метання ножів, стрільба з лука, постріл з арбалета, навчання роботі арапником (шкіряним батогом), «П'яна лава» (бої мішками з соломою), «Хто сільніше» (перетягування каната), постріл з гармати, мушкети, пістолі, фальконети.

Також можна придбати різноманітні українські сувеніри на пам'ять.


Відгуки відпочивавший та рейтинг

Додати ваш відгук
Переглядів: 4854