Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніВідпочинок в УкраїніЗакарпатськаВідпочинок в Міжгір'їВідпочинок в ПилипціТуристичний комплекс Магура

Туристичний комплекс Магура

Пилипець, Закарпатська область
string(14) "(067)673-77-39"
(067)673-77-39
string(14) "(067)344-12-17"
, (067)344-12-17
info@magyra.info
Туристичний комплекс «Магура» розташований на висоті 750-1000 м. над рівнем моря на схилах гори Гимба, неподалік від с.Пилипець на північному заході Міжгірського району Закарпатської області. Поряд з с.Пилипець в котловині на річці Плошанка знаходиться пам'ятка природи, один з найбільших і наймальовничіших в українських Карпатах водопад «Шипіт». Оточений чудовими краєвидами цей край є ідельним місцем зимового та літнього відпочинку, місцем туристичних маршрутів до водопаду Шипіт, сходжень на хребет Боржави, вершини Великий Верх (1599м.), Стой (1679м.), Гимба (1497 м.), Жид Магура (1517м.)
На віддалі 7км від Пилипця в с.Келичин знаходиться унікальне джерело природньо-газованої мінеральної води. Ця вода може застосовуватися для питного лікування і ванн при захворюваннях органів травлення і серцево-судинної системи, а також при недокрів'ї та гінекологічних захворюваннях.
Сніговий покрив сталий, триває, в середньому, з грудня до кінця березня - початку квітня.
На території туристичного комплексу знаходяться готель, ресторан, два відкриті кафе-бари біля витягів, де Ви зможете швидко втамувати спрагу та голод, два бугільні витяги та дві лижні траси. До Ваших послуг мото-дельтапланер, снігоходи та квадроцикли, тюбинг та інші розваги, які забезпечать Вам незабутні враження від відпочинку у ТК «Магура».
Улюбленим видом відпочинку у Карпатах влітку є велотуризм. У нас Ви зможете взяти на прокат велосипеди різних моделей для всіх вікових категорій.

Ціни на проживання

Тип номераКількість номерівКількість місць у номеріВартість номера за добуВартість місця за добуХарчування
Люкс163450.00грн.-грн.Тільки номер, без харчування

Інфраструктура

  • Кафе, бар
  • Ресторан
  • Паркінг-авто
  • Телефон
  • Полювання
  • Відпочивати з тваринами

Відгуки відпочивавший та рейтинг

Додати ваш відгук
Переглядів: 10974