Українська Русский English
Відпочинок в УкраїніВідпочинок в УкраїніКиївськаВідпочинок в КиєвіГотель Domus

Готель Domus

Ярославська, 19, Київ, Київська область
string(19) "+38 (044) 490-90-08"
+38 (044) 490-90-08
string(19) "+38 (044) 462-51-45"
, +38 (044) 462-51-45
postmaster@domus-hotel.kiev.ua
Ми раді засвідчити Вам свою повагу і надати Вашій увазі інформацію про наш готель.
Наш готель є єдиним в м.Києві готелем бізнес-класу, що відрізняється високим рівнем сервісу, комфортності і надійності, що складається з 31 номера, який по устаткуванню, меблям, інтер'єру і сервісу відповідає стандарту 3+.
Готель обладнаний індивідуальною системою кондиціонування повітря, в номерах - ліжка євростандарту з ортопедичними матрацами (постільна білизна, ковдри та подушки виготовлені з найсучасніших антиалергічних матеріалів), міні бари, телефон, сейф. У кожному номері, незалежно від категорії, - зональне освітлення, косметичні дзеркала, фени, кабельне телебачення. Гаряча вода і світло подаються без перебоїв, завдяки власним дублюючим системам водо- і електропостачання. Холодна вода проходить через систему додаткових фільтрів і за своєю якістю відповідає європейським стандартам.
До послуг наших клієнтів конференц-зал до 20 осіб з можливістю доступу в інтернет. У готелі діє сучасна система забезпечення безпеки гостей і клієнтів, система протипожежного контролю.
Розрахунок за проживання може бути за готівковий розрахунок, безготівковий розрахунок або по кредитній картці (Visa, Master Card, American Express).
У вартість проживання входить сніданок - "шведський стіл" і всі податки.
Також в готелі існує гнучка система знижок. Кожна Ваша заявка може бути розглянута індивідуально. Гостинність, професіоналізм і привітність обслуговуючого персоналу створюють всі умови для того, щоб перебування наших гостей в готелі було найбільш приємним.


Відгуки відпочивавший та рейтинг

Додати ваш відгук
Переглядів: 9046